Štúdio
3x

9 osôb

3x sprcha

Kuchyňka

Wi Fi

Parking

Altánok

Gril

 

Bar

Vila Rhea - ubytovanie Važec

Vila Rhea sa nachádza na rozhraní Nízkych a Vysokých Tatier, v rázovitej obci Važec. Očaria Vás tu výhľady a príroda, ktoré budú balzamom na dušu.

Celoročne Vám ponúkame príjemné ubytovanie v troch komfortne vybavených štúdiách so samostatným vchodom. Štúdiá sú identicky zariadené. Nachádza sa v nich vždy manželská posteľ, prakticky vybavený kuchynský kút, v ktorom je Vám po ruke elektrický varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, hriankovač a chladnička. Jedlo si vychutnáte za spoločným stolom. Počas večerov si môžete pozrieť program v káblovej televízii. Pohodlie dopĺňa vždy kúpeľňa s toaletou. V jednom zo štúdii je situovaná i práčka. V celom objekte je k dispozícii bezplatné WiFi pripojenie a na chodbe je pre Vás pripravené posedenie.

V letných mesiacoch si užijete aj naše vonkajšie priestory. Krytý altánok s veľkým krbom, gril a ohnisko Vám pomôžu zažiť tú pravú grilovačku. Uvariť si môžete aj domáci kotlíkový guláš. Najmenším vyčarí úsmev na tvári detské pieskovisko, šmýkačka a trampolína. Je tu i možnosť zapožičania elektrobicyklov za bezkonkurenčné ceny. Zaparkujete jednoducho, priamo v areáli ubytovania.

Izby

Bar - Rhea Club

Apartmány pod Tatrami

Okolie

Pozrieť viac Pozrieť viac Pozrieť viac Pozrieť viac

Kontaktné údaje a poloha

Telefón  :     +421 903 138 361
  

e-mail :       ​ vilarhea@vilarhea.sk

Kontaktný formulár

Ďakujeme Vaša správa bola odoslaná
Unable to send your message. Please fix errors then try again.